Produkty

Folie stretch

Folie stretch (rozciągliwe), wytwarzane są metodą wylewania. Głównym zastosowaniem folii typu stretch jest ochrona zabezpieczonych nią produktów przed wilgocią, uszkodzeniem oraz zabrudzeniem.


Powszechnie stosowana w przemyśle transportowym, natomiast znajduje również zastosowanie przy użyciu w domu - do zabezpieczania przedmiotów przed wilgocią w piwnicach, do zabezpieczania altan ogrodowych na zimę.

Głównymi zaletami oferowanych folii stretch jest ich rozciągliwość od 150 nawet do 300%, możliwość ich barwienia na dowolny kolor oraz bardzo wysoka wytrzymałość na przebicie lub zerwanie.

Zastanawiasz się czy ten produkt jest idealnym wyborem dla Twojej inwestycji lub firmy? Napisz do Nas lub zadzwoń, a nasi specjaliści dobiorą dla Ciebie optymalne rozwiązanie, również w przypadku gdy interesuje Cię zakup indywidualny.

 
Dostarczamy nasze produkty na terenie
całej polski w 24-48h
Napisz do nas lub zadzwoń:
TEL: 608 518 013

Nie wiesz jaki produkt wybrać? Interesuje Cię zakup detaliczny? Chętnie pomożemy, napisz do Nas!

Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez P.H.U. PLEXIKORD PAWEŁ KORDYS z siedzibą w Mysłowicach, ul. Polskiego Czerwonego Krzyża 109, 41-409 Mysłowice.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu uzyskania odpowiedzi na przesłany formularz kontaktowy

Produkty Światowych Producentów

Dlaczego warto nam zaufać?

10

lat doświadczenia

1100+

zrealizowanych
projektów

0 zł

bezpłatna wycena
fachowców

Opinie naszych Klientów