Produkty

Kurtyny pasowe PCW (rulony i pasy PCW)

Kurtyny pasowe PCW (rulony i pasy PCW), powstają z nakładających się na siebie pasów miękkiego polichlorku winylu, który posiada najlepsze właściwości pod kątem izolacji termicznej wśród tworzyw sztucznych.

Pasy te nie przepuszczają powietrza, ani wody, zabezpieczają także oddzielane nimi przestrzenie i produkty przed hałasem, pyłem i kurzem.

Pozwalają na oszczędności (zmniejszanie strat ciepła/zimna) i wpływają pozytywnie na komfort pracy wszędzie tam, gdzie wykonanie stałych przegród i bram utrudniłoby poruszanie się i organizowanie pracy np. magazynu (nie utrudniają ruchu pieszego, ani poruszania się wózków widłowych).

Najczęściej spotykane rodzaje kurtyn to te, standardowe odporne na działanie promieni UV i innych warunków atmosferycznych (wytrzymujące temperatury +60 stopni Celcjusza) oraz chłodnicze (zachowujące swoje właściwości przy temperaturach sięgających -45 stopni Celcjusza).

Elastyczne i bardzo wytrzymałe kurtyny pasowe znajdują swoje zastosowanie w magazynach, chłodniach, halach produkcyjnych, w bramach i śluzach transportowych - dzięki odpowiednim atestom istnieje możliwość ich zastosowania w przemyśle rolno-spożywczym, farmaceutycznym, chemicznym oraz w przetwórstwie mięsnym.

Istnieje możliwość zakupu pasów i rulonów z PCW wraz z elementami do samodzielnego montażu, natomiast zachęcamy również do zakupu gotowej kurtyny paskowej przygotowywanej na indywidualne zamówienie.

Zastanawiasz się czy ten produkt jest idealnym wyborem dla Twojej inwestycji lub firmy? Napisz do Nas lub zadzwoń, a nasi specjaliści dobiorą dla Ciebie optymalne rozwiązanie, również w przypadku gdy interesuje Cię zakup indywidualny.

 
Dostarczamy nasze produkty na terenie
całej polski w 24-48h
Napisz do nas lub zadzwoń:
TEL: 608 518 013

Nie wiesz jaki produkt wybrać? Interesuje Cię zakup detaliczny? Chętnie pomożemy, napisz do Nas!

Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez P.H.U. PLEXIKORD PAWEŁ KORDYS z siedzibą w Mysłowicach, ul. Polskiego Czerwonego Krzyża 109, 41-409 Mysłowice.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu uzyskania odpowiedzi na przesłany formularz kontaktowy

Produkty Światowych Producentów

Dlaczego warto nam zaufać?

10

lat doświadczenia

1100+

zrealizowanych
projektów

0 zł

bezpłatna wycena
fachowców

Opinie naszych Klientów