Produkty

HIPS

HIPS, czyli modyfikacja polistyrenu, która powstała w wyniku wzbogacenia materiału kauczukiem butadienowym.

Jest to odmiana z bardzo wysoką udarnością, dodatkowo bardzo lekka o gęstości zbliżonej do poziomu 1,06 g/m3.

Wyróżnikiem tej odmiany, poza podwyższoną udarnością jest fakt, że materiał łatwo poddaje się podczas termoformowania, dzięki czemu świetnie nadaje się d przemysłu i reklamy (materiały POS, standy, stojaki, kasetony, regały), umożliwiając produkcję nawet najbardziej skomplikowanych geometrycznie elementów.

Minusem zastosowania kauczuku, jako domieszki do polistyrenu, jest zmniejszenie przejrzystości materiału, mniejsza wytrzymałość na zerwanie i twardość oraz mniejsza stabilność w wysokich temperaturach, przez co najczęściej rekomenduje się stosowanie HIPS w zastosowaniach wewnętrznych.

Zastanawiasz się czy ten produkt jest idealnym wyborem dla Twojej inwestycji lub firmy? Napisz do Nas lub zadzwoń, a nasi specjaliści dobiorą dla Ciebie optymalne rozwiązanie, również w przypadku gdy interesuje Cię zakup indywidualny.

 
Dostarczamy nasze produkty na terenie
całej polski w 24-48h
Napisz do nas lub zadzwoń:
TEL: 608 518 013

Nie wiesz jaki produkt wybrać? Interesuje Cię zakup detaliczny? Chętnie pomożemy, napisz do Nas!

Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez P.H.U. PLEXIKORD PAWEŁ KORDYS z siedzibą w Mysłowicach, ul. Polskiego Czerwonego Krzyża 109, 41-409 Mysłowice.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu uzyskania odpowiedzi na przesłany formularz kontaktowy

Produkty Światowych Producentów

Dlaczego warto nam zaufać?

10

lat doświadczenia

1100+

zrealizowanych
projektów

0 zł

bezpłatna wycena
fachowców

Opinie naszych Klientów