Produkty

Płyty PCW spienione

Płyty PCW spienione, to tworzywo powstające z polichlorku winylu wytwarzanego techniką swobodnego spieniania metodą wytłaczania. Cechuje się ono gładką i twardą powierzchnią, a struktura wewnętrzna składa się zamkniętych komórek.

Płyty najczęściej można spotkać w sztywnej formie, w białym kolorze (istnieje możliwość wytworzenia płyt w wersji kolorowej), których powierzchnia jest wykończona matowo.

Na specjalne zamówienie istnieje możliwość wytworzenia płyt spienionych z jeszcze bardziej utwardzoną powierzchnią, która będzie jednostronnie lub dwustronnie błyszcząca.

Głównymi zaletami tego tworzywa jest doskonała jakość powierzchni, dobre właściwości izolacyjne, odporność na warunki atmosferyczne oraz łatwość obróbki mechanicznej.

Z najczęstszym zastosowaniem płyt ze spienionego PCW mamy do czynienia w branży reklamowej, gdyż tworzywo świetnie nadaje się do druku, wyklejania oraz produkcji stojaków i ekspozytorów reklamowych.

Zastanawiasz się czy ten produkt jest idealnym wyborem dla Twojej inwestycji lub firmy? Napisz do Nas lub zadzwoń, a nasi specjaliści dobiorą dla Ciebie optymalne rozwiązanie, również w przypadku gdy interesuje Cię zakup indywidualny.

 
Dostarczamy nasze produkty na terenie
całej polski w 24-48h
Napisz do nas lub zadzwoń:
TEL: 608 518 013

Nie wiesz jaki produkt wybrać? Interesuje Cię zakup detaliczny? Chętnie pomożemy, napisz do Nas!

Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez P.H.U. PLEXIKORD PAWEŁ KORDYS z siedzibą w Mysłowicach, ul. Polskiego Czerwonego Krzyża 109, 41-409 Mysłowice.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu uzyskania odpowiedzi na przesłany formularz kontaktowy

Produkty Światowych Producentów

Dlaczego warto nam zaufać?

10

lat doświadczenia

1100+

zrealizowanych
projektów

0 zł

bezpłatna wycena
fachowców

Opinie naszych Klientów