Produkty

Płyty PE

Płyty PE (z polietylenu), stosowane  są przede wszystkim w przemyśle opakowaniowym, budownictwie, przemyśle chemicznym, elektronicznym i spożywczym.

Istnieje możliwość wyboru płyt PE ze względu na właściwości fizyczne np. pod kątem odporności na ścieranie, twardości czy doborze koloru (np. specjalnie modyfikowane płyty dwustronnie moletowane, ze stabilizacją UV, wykorzystywane przy budowie placów zabaw).

Podobnie jak w przypadku PP, jest to materiał bardzo łatwy w obróbce, nawet przy wykorzystaniu narzędzi wykorzystywanych przy obróbce elementów wykonanych z drewna.

Zastanawiasz się czy ten produkt jest idealnym wyborem dla Twojej inwestycji lub firmy? Napisz do Nas lub zadzwoń, a nasi specjaliści dobiorą dla Ciebie optymalne rozwiązanie, również w przypadku gdy interesuje Cię zakup indywidualny.

 
Dostarczamy nasze produkty na terenie
całej polski w 24-48h
Napisz do nas lub zadzwoń:
TEL: 608 518 013

Nie wiesz jaki produkt wybrać? Interesuje Cię zakup detaliczny? Chętnie pomożemy, napisz do Nas!

Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez P.H.U. PLEXIKORD PAWEŁ KORDYS z siedzibą w Mysłowicach, ul. Polskiego Czerwonego Krzyża 109, 41-409 Mysłowice.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu uzyskania odpowiedzi na przesłany formularz kontaktowy

Produkty Światowych Producentów

Dlaczego warto nam zaufać?

10

lat doświadczenia

1100+

zrealizowanych
projektów

0 zł

bezpłatna wycena
fachowców

Opinie naszych Klientów