Produkty

Płyty PET-A

Płyty PET-A (amorficzny politereftalan etylenu), są wytwarzane w formie przezroczystej oraz w kolorach białym, mlecznym oraz antyrefleksyjnym.

Głównymi cechami jest termoplastyczność, duża odporność chemiczna, a także wytrzymałość zmęczeniowa i udarność.

Największym walorem rozwiązań z użyciem płyt PET jest fakt, że są one bardzo przyjazne dla środowiska naturalnego - praktycznie w 100% podlegają one recyklingowi.

Stosowane głównie w zastosowaniu wewnętrznym, chociaż możliwe jest uzyskanie płyt PET-A w wersji ze stabilizacją UV, wtedy można je również wykorzystać na zewnątrz.

Wykorzystuje się je do ochrony zadruków, w stojakach reklamowych, elementach POS oraz przezroczystych elementach ochronnych (m.in. w przemyśle spożywczym, przy kontakcie z żywnością w kontekście lad chłodniczych).

Zastanawiasz się czy ten produkt jest idealnym wyborem dla Twojej inwestycji lub firmy? Napisz do Nas lub zadzwoń, a nasi specjaliści dobiorą dla Ciebie optymalne rozwiązanie, również w przypadku gdy interesuje Cię zakup indywidualny.

 
Dostarczamy nasze produkty na terenie
całej polski w 24-48h
Napisz do nas lub zadzwoń:
TEL: 608 518 013

Nie wiesz jaki produkt wybrać? Interesuje Cię zakup detaliczny? Chętnie pomożemy, napisz do Nas!

Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez P.H.U. PLEXIKORD PAWEŁ KORDYS z siedzibą w Mysłowicach, ul. Polskiego Czerwonego Krzyża 109, 41-409 Mysłowice.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu uzyskania odpowiedzi na przesłany formularz kontaktowy

Produkty Światowych Producentów

Dlaczego warto nam zaufać?

10

lat doświadczenia

1100+

zrealizowanych
projektów

0 zł

bezpłatna wycena
fachowców

Opinie naszych Klientów