Produkty

Płyty PP

Płyty PP (z polipropylenu kanalikowego), powstają w wyniku ekstruzji (wytłaczania). Materiał ten cechuje niezwykła elastyczność, lekkość, niska gęstość, bezwonność - strukturą przypomina falistą tekturę.

W odróżnieniu od tektury jest jednak odporny na zawilgocenie, trwały i bardzo wytrzymały w obliczu zgniatania czy rozciągania.

Ma bardzo szerokie zastosowanie w rolnictwie, leśnictwie, przemyśle, budownictwie czy w reklamie - osiąga to dzięki wyjątkowym właściwościom fizycznym i chemicznym.

Może być wielokrotnie wykorzystywany i zapewnia bezpieczeństwo produktom o różnych gabarytach, w kontekście branży opakowaniowej/transportowej (np. przy produkcji palet).

Zastanawiasz się czy ten produkt jest idealnym wyborem dla Twojej inwestycji lub firmy? Napisz do Nas lub zadzwoń, a nasi specjaliści dobiorą dla Ciebie optymalne rozwiązanie, również w przypadku gdy interesuje Cię zakup indywidualny.

 
Dostarczamy nasze produkty na terenie
całej polski w 24-48h
Napisz do nas lub zadzwoń:
TEL: 608 518 013

Nie wiesz jaki produkt wybrać? Interesuje Cię zakup detaliczny? Chętnie pomożemy, napisz do Nas!

Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez P.H.U. PLEXIKORD PAWEŁ KORDYS z siedzibą w Mysłowicach, ul. Polskiego Czerwonego Krzyża 109, 41-409 Mysłowice.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu uzyskania odpowiedzi na przesłany formularz kontaktowy

Produkty Światowych Producentów

Dlaczego warto nam zaufać?

10

lat doświadczenia

1100+

zrealizowanych
projektów

0 zł

bezpłatna wycena
fachowców

Opinie naszych Klientów