Produkty

Płyty warstwowe z okładziną PCW

Płyty warstwowe z okładziną PCW, są stosowane na rynku reklamy od kilku ostatnich lat i zdobywają one coraz większą popularność ze względu na swoje właściwości.

Niska waga produktu, w zetknięciu z wysoką odpornością i sztywnością pozwala przy tworzeniu materiałów reklamowych POS pozwala zagwarantować ich długotrwałość i wytrzymałość.

Materiały reklamowe wytworzone z tego materiału pozwalają na ograniczenie kosztów długoterminowych kampanii reklamowych, bez względu na miejsce ich ulokowania (obiekty użyteczności publicznej czy sektor handlowy).

Zastanawiasz się czy ten produkt jest idealnym wyborem dla Twojej inwestycji lub firmy? Napisz do Nas lub zadzwoń, a nasi specjaliści dobiorą dla Ciebie optymalne rozwiązanie, również w przypadku gdy interesuje Cię zakup indywidualny.

 
Dostarczamy nasze produkty na terenie
całej polski w 24-48h
Napisz do nas lub zadzwoń:
TEL: 608 518 013

Nie wiesz jaki produkt wybrać? Interesuje Cię zakup detaliczny? Chętnie pomożemy, napisz do Nas!

Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez P.H.U. PLEXIKORD PAWEŁ KORDYS z siedzibą w Mysłowicach, ul. Polskiego Czerwonego Krzyża 109, 41-409 Mysłowice.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu uzyskania odpowiedzi na przesłany formularz kontaktowy

Produkty Światowych Producentów

Dlaczego warto nam zaufać?

10

lat doświadczenia

1100+

zrealizowanych
projektów

0 zł

bezpłatna wycena
fachowców

Opinie naszych Klientów