Produkty

Styrodur XPS

XPS, to nazwa ekstrudowanej (wytłaczanej) pianki polistyrenowej (np. Styrodur), która dzięki swoim właściwościom jest stosowana powszechnie jako materiał termoizolacyjny, szczególnie tam gdzie mamy do czynienia z miejscami narażonymi na stały kontakt z wilgocią.

Oprócz zastosowań termoizolacyjnych przy zabezpieczaniu przed wilgocią fundamentów, odwróconych dachów czy piwnic, z tym produktem często można zetknąć się w sektorze reklamowym.

Zamknięto-komórkowa i jednolita struktura pozwala na zachowanie właściwości termoizolacyjnych w bardzo długim okresie czasu, bez zbytnich ubytków w tym względzie - wszystko zależy oczywiście od klasy wybranego zastosowania i producenta XPS.

Płyty XPS wytwarzane są poprzez spienianie dwutlenkiem węgla, dzięki czemu są przyjazne dla środowiska naturalnego i ekologiczne.

Zastanawiasz się czy ten produkt jest idealnym wyborem dla Twojej inwestycji lub firmy? Napisz do Nas lub zadzwoń, a nasi specjaliści dobiorą dla Ciebie optymalne rozwiązanie, również w przypadku gdy interesuje Cię zakup indywidualny 
Dostarczamy nasze produkty na terenie
całej polski w 24-48h
Napisz do nas lub zadzwoń:
TEL: 608 518 013

Nie wiesz jaki produkt wybrać? Interesuje Cię zakup detaliczny? Chętnie pomożemy, napisz do Nas!

Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez P.H.U. PLEXIKORD PAWEŁ KORDYS z siedzibą w Mysłowicach, ul. Polskiego Czerwonego Krzyża 109, 41-409 Mysłowice.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu uzyskania odpowiedzi na przesłany formularz kontaktowy

Produkty Światowych Producentów

Dlaczego warto nam zaufać?

10

lat doświadczenia

1100+

zrealizowanych
projektów

0 zł

bezpłatna wycena
fachowców

Opinie naszych Klientów