Spienione PCV

Spienione PCV, to tworzywo powstające z polichlorku winylu wytwarzanego techniką swobodnego spieniania metodą wytłaczania. Cechuje się ono gładką i twardą powierzchnią, a struktura wewnętrzna składa się zamkniętych komórek.

Płyty najczęściej można spotkać w sztywnej formie, w białym kolorze (istnieje możliwość wytworzenia płyt w wersji kolorowej), których powierzchnia jest wykończona matowo.

Na specjalne zamówienie istnieje możliwość wytworzenia płyt spienionych z jeszcze bardziej utwardzoną powierzchnią, która będzie jednostronnie lub dwustronnie błyszcząca.

Głównymi zaletami tego tworzywa jest doskonała jakość powierzchni, dobre właściwości izolacyjne, odporność na warunki atmosferyczne oraz łatwość obróbki mechanicznej.

Z najczęstszym zastosowaniem płyt ze spienionego PCW mamy do czynienia w branży reklamowej, gdyż tworzywo świetnie nadaje się do druku, wyklejania oraz produkcji stojaków i ekspozytorów reklamowych.

Zastanawiasz się czy ten produkt jest idealnym wyborem dla Twojej inwestycji lub firmy? Napisz do Nas lub zadzwoń, a nasi specjaliści dobiorą dla Ciebie optymalne rozwiązanie, również w przypadku gdy interesuje Cię zakup indywidualny.