Kurtyny paskowe

Kurtyny paskowe, powstają z nakładających się na siebie pasów miękkiego polichlorku winylu, który posiada najlepsze właściwości pod kątem izolacji termicznej wśród tworzyw sztucznych.

Pasy te nie przepuszczają powietrza, ani wody, zabezpieczają także oddzielane nimi przestrzenie i produkty przed hałasem, pyłem i kurzem.

Pozwalają na oszczędności (zmniejszanie strat ciepła/zimna) i wpływają pozytywnie na komfort pracy wszędzie tam, gdzie wykonanie stałych przegród i bram utrudniłoby poruszanie się i organizowanie pracy np. magazynu (nie utrudniają ruchu pieszego, ani poruszania się wózków widłowych).

Najczęściej spotykane rodzaje kurtyn to te, standardowe odporne na działanie promieni UV i innych warunków atmosferycznych (wytrzymujące temperatury +60 stopni Celcjusza) oraz chłodnicze (zachowujące swoje właściwości przy temperaturach sięgających -45 stopni Celcjusza).

Elastyczne i bardzo wytrzymałe kurtyny pasowe znajdują swoje zastosowanie w magazynach, chłodniach, halach produkcyjnych, w bramach i śluzach transportowych – dzięki odpowiednim atestom istnieje możliwość ich zastosowania w przemyśle rolno-spożywczym, farmaceutycznym, chemicznym oraz w przetwórstwie mięsnym.

Istnieje możliwość zakupu pasów i rulonów z PCW wraz z elementami do samodzielnego montażu, natomiast zachęcamy również do zakupu gotowej kurtyny paskowej przygotowywanej na indywidualne zamówienie.

Zastanawiasz się czy ten produkt jest idealnym wyborem dla Twojej inwestycji lub firmy? Napisz do Nas lub zadzwoń, a nasi specjaliści dobiorą dla Ciebie optymalne rozwiązanie, również w przypadku gdy interesuje Cię zakup indywidualny.