Produkty

Płyty faliste i trapezowe PCW

Płyty faliste i trapezowe PCW, to idealne rozwiązanie do wykonywania lekkich zadaszeń, np. w przypadku budowy szklarni i cieplarni, pawilonów lub basenów ogrodowych, wiat parkingowych lub przeszkleń balkonów, tarasów.

Płyty profilowane oprócz wykorzystania w kontekście budowy zadaszeń, mogą być również spożytkowane przy budowie osłon chroniących od wiatru lub jako ścianki działowe i przegrody.

Lekkość, przezroczystość i wytrzymałość sprawiają, że jest to materiał bardzo często wykorzystywany w budownictwie, również budownictwie indywidualnym, ze względu na fakt, że płyta profilowana PCW nie wymaga przy montażu specjalistycznych narzędzi.

Zastanawiasz się czy ten produkt jest idealnym wyborem dla Twojej inwestycji lub firmy? Napisz do Nas lub zadzwoń, a nasi specjaliści dobiorą dla Ciebie optymalne rozwiązanie, również w przypadku gdy interesuje Cię zakup indywidualny.

 
Dostarczamy nasze produkty na terenie
całej polski w 24-48h
Napisz do nas lub zadzwoń:
TEL: 608 518 013

Nie wiesz jaki produkt wybrać? Interesuje Cię zakup detaliczny? Chętnie pomożemy, napisz do Nas!

Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez P.H.U. PLEXIKORD PAWEŁ KORDYS z siedzibą w Mysłowicach, ul. Polskiego Czerwonego Krzyża 109, 41-409 Mysłowice.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu uzyskania odpowiedzi na przesłany formularz kontaktowy

Produkty Światowych Producentów

Dlaczego warto nam zaufać?

10

lat doświadczenia

1100+

zrealizowanych
projektów

0 zł

bezpłatna wycena
fachowców

Opinie naszych Klientów